Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 2:12 am

Teraz jest Pt cze 26, 2026 2:12 am


Znalezione wyniki: 16
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla.

Napisane: Śr maja 08, 2013 5:49 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 5858


ale chodzi ci o pakiet?

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla.

Napisane: Śr maja 08, 2013 5:46 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 5858


Tak ataki mam kilka zębatek a odbiór stalowa, a baterie wezmę taką Turnigy nano-tech 5300mah 2S2P 50~100C Hardcase Lipo Pack
i spokojnie wariatem nie jestem

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla.

Napisane: Śr maja 08, 2013 4:56 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 5858


Przynajmniej przejdę na coś mocniejszego hihi( dobry powód dla żony)

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla.

Napisane: Śr maja 08, 2013 4:34 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 5858


HSP Brontozaurus, ale później docelowo 1:8 ze zmianą silnika

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla.

Napisane: Pn maja 06, 2013 2:42 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 5858


Model 1:10

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla.

Napisane: N maja 05, 2013 7:58 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 5858


Czyli coś takiego by było ok Turnigy 5000mAh 2S1P 7.4v 30C hardcase pack (ROAR APPROVED)

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla.

Napisane: N maja 05, 2013 7:11 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 5858


Witam. Mam pytanie jak w temacie : Jak dobrac (brak c z kreską sorry) pakiet do silnika i regla? Czy ktoś zna link do jakiegoś tutoriala lub poradnika jak to zrobic, a może któryś z forumowiczów by coś takiego stworzył? Widzę że na forum jest mnóstwo pytań jak to zrobic. I ja mam to samo pytanie: Ja...

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Combo do Rally Monster hsp

Napisane: Wt mar 19, 2013 10:26 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 2545


Taki zestaw combo faktycznie popchnął by mnie do kupienia czegoś większego.
Dzięki za odpowiedzi i rozjaśnienie tematu. Pozdrawiam i zamykam temat.

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Combo do Rally Monster hsp

Napisane: Wt mar 19, 2013 10:21 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 2545


Powiedzmy, że zależy mi na tym regulatorze, jaki ewentualnie silnik pod niego podpiąć do 4S.
Przeróbki nie są mi obce tam że z montażem silnika czy pakietu nie ma problemu.

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Combo do Rally Monster hsp

Napisane: Wt mar 19, 2013 9:52 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 2545


Witam. Proszę o podpowiedź forumowiczów czy to combo http://www.rcecho.com/HOBBYWING-XERUN-4274-2000KV-Brushless-Motor-EZRUN-WP-SC8-120A-ESC-Combo-ME222.html jest dobre do tego modelu http://www.gimmik.pl/rally-monster-p-1376.html pod względem mocy, bo na prędkości mi mniej zależy. A poza tym jak zm...

 Dział: Aparatury   Wątek: Aparatura FLYSKY-RC-FS-GT3C

Napisane: Pn mar 04, 2013 9:55 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4853


Panie Adamie w moim podziękowaniu za odpowiedzi nie było nic ironicznego. Po prostu podziękowałem za szybkie odpowiedzi.

 Dział: Aparatury   Wątek: Aparatura FLYSKY-RC-FS-GT3C

Napisane: N mar 03, 2013 10:13 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4853


Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.

 Dział: Aparatury   Wątek: Aparatura FLYSKY-RC-FS-GT3C

Napisane: N mar 03, 2013 8:46 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4853


Czy po zmianie aparatury (obecnie 27 MHz) będe musiał zmienic serwa na cyfrowe?

 Dział: Aparatury   Wątek: Aparatura i serwomechanizmy BMW M3 GTR Kolekcja Hachette

Napisane: N mar 03, 2013 4:51 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 2966


no na pewno będziesz potrzebował grzałki do świecy, przydała by się butelka do tankowania, jak silnik niedotarty i na później obowiązkowo termometr laserowy lub inny do mierzenia temp. silnika. Niech mnie poprawią inni forumowicze jeżeli czegoś zapomniałem

 Dział: Aparatury   Wątek: Aparatura FLYSKY-RC-FS-GT3C

Napisane: N mar 03, 2013 4:43 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4853


Ale uważasz że na początek może byc ta aparatura?
Sortuj wg:  
Strona 1 z 2 [ Znalezione wyniki: 16 ]


Teraz jest Pt cze 26, 2026 2:12 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL