| Autor |
Wiadomość |
Dział: Akumulatorki Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla. |
| jimi997 |
|
Napisane: Śr maja 08, 2013 5:49 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 5858
|
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla. |
| jimi997 |
|
Napisane: Śr maja 08, 2013 5:46 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 5858
|
Tak ataki mam kilka zębatek a odbiór stalowa, a baterie wezmę taką Turnigy nano-tech 5300mah 2S2P 50~100C Hardcase Lipo Pack i spokojnie wariatem nie jestem |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla. |
| jimi997 |
|
Napisane: Śr maja 08, 2013 4:56 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 5858
|
| Przynajmniej przejdę na coś mocniejszego hihi( dobry powód dla żony) |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla. |
| jimi997 |
|
Napisane: Śr maja 08, 2013 4:34 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 5858
|
| HSP Brontozaurus, ale później docelowo 1:8 ze zmianą silnika |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla. |
| jimi997 |
|
Napisane: Pn maja 06, 2013 2:42 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 5858
|
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla. |
| jimi997 |
|
Napisane: N maja 05, 2013 7:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 5858
|
| Czyli coś takiego by było ok Turnigy 5000mAh 2S1P 7.4v 30C hardcase pack (ROAR APPROVED) |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Dobór pakietu lipo do silnika i regla. |
| jimi997 |
|
Napisane: N maja 05, 2013 7:11 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 5858
|
| Witam. Mam pytanie jak w temacie : Jak dobrac (brak c z kreską sorry) pakiet do silnika i regla? Czy ktoś zna link do jakiegoś tutoriala lub poradnika jak to zrobic, a może któryś z forumowiczów by coś takiego stworzył? Widzę że na forum jest mnóstwo pytań jak to zrobic. I ja mam to samo pytanie: Ja... |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Combo do Rally Monster hsp |
| jimi997 |
|
Napisane: Wt mar 19, 2013 10:26 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 2545
|
Taki zestaw combo faktycznie popchnął by mnie do kupienia czegoś większego. Dzięki za odpowiedzi i rozjaśnienie tematu. Pozdrawiam i zamykam temat. |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Combo do Rally Monster hsp |
| jimi997 |
|
Napisane: Wt mar 19, 2013 10:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 2545
|
Powiedzmy, że zależy mi na tym regulatorze, jaki ewentualnie silnik pod niego podpiąć do 4S. Przeróbki nie są mi obce tam że z montażem silnika czy pakietu nie ma problemu. |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Combo do Rally Monster hsp |
| jimi997 |
|
Napisane: Wt mar 19, 2013 9:52 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 2545
|
| Witam. Proszę o podpowiedź forumowiczów czy to combo http://www.rcecho.com/HOBBYWING-XERUN-4274-2000KV-Brushless-Motor-EZRUN-WP-SC8-120A-ESC-Combo-ME222.html jest dobre do tego modelu http://www.gimmik.pl/rally-monster-p-1376.html pod względem mocy, bo na prędkości mi mniej zależy. A poza tym jak zm... |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Aparatura FLYSKY-RC-FS-GT3C |
| jimi997 |
|
Napisane: Pn mar 04, 2013 9:55 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4853
|
| Panie Adamie w moim podziękowaniu za odpowiedzi nie było nic ironicznego. Po prostu podziękowałem za szybkie odpowiedzi. |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Aparatura FLYSKY-RC-FS-GT3C |
| jimi997 |
|
Napisane: N mar 03, 2013 10:13 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4853
|
| Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Aparatura FLYSKY-RC-FS-GT3C |
| jimi997 |
|
Napisane: N mar 03, 2013 8:46 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4853
|
| Czy po zmianie aparatury (obecnie 27 MHz) będe musiał zmienic serwa na cyfrowe? |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Aparatura i serwomechanizmy BMW M3 GTR Kolekcja Hachette |
| jimi997 |
|
Napisane: N mar 03, 2013 4:51 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 2966
|
| no na pewno będziesz potrzebował grzałki do świecy, przydała by się butelka do tankowania, jak silnik niedotarty i na później obowiązkowo termometr laserowy lub inny do mierzenia temp. silnika. Niech mnie poprawią inni forumowicze jeżeli czegoś zapomniałem |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Aparatura FLYSKY-RC-FS-GT3C |
| jimi997 |
|
Napisane: N mar 03, 2013 4:43 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4853
|
| Ale uważasz że na początek może byc ta aparatura? |
|
 |
| Sortuj wg: |