Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:36 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:36 pm


Znalezione wyniki: 248
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne)   Wątek: Problem z pakietami redox

Napisane: Pn kwi 18, 2016 7:21 pm 

Odpowiedzi: 51
Wyświetlone: 22138


Cazsem regiel trzeba ustawić, mi to wygląda na zaniedbane aku niestety, być moze za nisko je rozładowałeś, zbyt dużo prądu brałeś, za szybko ładowałeś, nie balansowałeś, przeładowałeś...
Napisz jakieś ładowarki używasz, jakie dokładnie masz akumulatory (parametr C), ile prądu bierze twój model.

 Dział: Nowości ze świata RC   Wątek: Maverick Strada DT i RX w wersji RTR

Napisane: Śr kwi 13, 2016 6:29 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 3797


Ralf2107 napisał(a):
Przecież to zwykłą strada z innymi kołami, budą i zderzakami... :)


To jak każda inna strada czy Himoto :D :D :D Może i dobrze, dalej będzie to tania konstrukcja z tanimi i popularnymi częściami

 Dział: Kupię   Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC.

Napisane: Cz mar 31, 2016 7:46 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 6552


NIEAKTUALNE

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Co lepsze?

 Tytuł: Re: Co lepsze?
Napisane: Pt mar 25, 2016 9:12 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 7256


szczerze mówiąc to nie wiem jakie jest stockowe kombo w salshu i nic mi nie podpowiedziała twoja wiadomość ale i tak odpowiem :) A więc wszystko zależy ile prądu pobiera twoje kombo, maksymalny prąd akumulatora wyliczamy ze wzoru: I= a * C a- pojemność akumulatora w Ah tak więc akumulator 5000mah 40...

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Co lepsze?

 Tytuł: Re: Co lepsze?
Napisane: Pt mar 25, 2016 7:43 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 7256


Jakie masz w kombo w modelu? Akumulatory są tej samej marki?

 Dział: Kupię   Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC.

Napisane: Cz mar 17, 2016 3:41 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 6552


UP OFERTA AKTUALNA

 Dział: Kupię   Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC.

Napisane: Pn mar 07, 2016 3:28 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 6552


tak ,do 1/10, dzięki zq podwpowiedź. Chwilowo poszukiwania zawieszone ze względów finansowych...

 Dział: Akumulatorki   Wątek: ogniwa LiHV

 Tytuł: ogniwa LiHV
Napisane: Wt mar 01, 2016 4:14 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 5516


Witam
Amain przysłał mi reklamę nowych ogniw LiHV, wiecie cos o nich ?

 Dział: Kupię   Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC.

Napisane: N lut 14, 2016 10:38 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 6552


up

 Dział: Kupię   Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC.

Napisane: N lut 07, 2016 1:56 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 6552


up
przede wszystkim interesuja mnie markowe regulatory minimum 80A, ale jak pisałe rozwqażę każdą propozycję

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: Problem z autkiem

Napisane: Wt sty 05, 2016 5:19 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 7955


Jeśli masz możliwość to sprawdź napięcie na akumulatorze. SPrawdź też wszystkie połączenia, przewodowy. Spróbuj zbindować od nowa nadajnik z odbiornikiem.

 Dział: Kupię   Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC.

Napisane: Pt sty 01, 2016 5:34 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 6552


Witam
tak jak w temacie poszukuję regulator obrotów do silników bezszczotkowych, bądź kompletne kombo, przeznaczonie do buggy 1/10 Wszelkie oferty proszę wysyłać na priv. rozważę każdą propozycję.
pozdrawiam

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: Jakie plany na przyszłość

Napisane: N lis 08, 2015 12:45 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 4892


Tak jak kolega wyżej radzi, sprzedaj reely i zapasową apke, a za tę kasę kup jakieś ciekawe kombo, ja bym się nawet pokusił o coś martkowego zamiast chińczyzny żeby względny spokójk pod względem awarii.

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: Traxxas spartan problem

Napisane: Wt lis 03, 2015 1:28 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 6855


Może trochę głupie... ale nie masz czasem włączonego jakiegoś trybu ucznia czy coś w tym stylu na apce ?

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Jakie złącze do lipo

Napisane: Wt paź 13, 2015 4:10 pm 

Odpowiedzi: 16
Wyświetlone: 11455


Ja aktualnie jeżdżę na t-deans, kiedyś używałem XT, ale zmieniłem na T, bo wszystko co akurat kupowałem było na te złącza, i T-deans wychodzą mnie taniej. Pierwsze 2 złącza trochę ciężko się lutowało, ale później się nauczyłem się je lutować i teraz wolę je od XT. Ogólnie w użytkowaniu nie zauważam ...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 17 [ Znalezione wyniki: 248 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:36 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL