| Autor |
Wiadomość |
Dział: OFF-ROAD (Modele Elektryczne) Wątek: Problem z pakietami redox |
| Krolm100 |
|
Napisane: Pn kwi 18, 2016 7:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 51 Wyświetlone: 22138
|
Cazsem regiel trzeba ustawić, mi to wygląda na zaniedbane aku niestety, być moze za nisko je rozładowałeś, zbyt dużo prądu brałeś, za szybko ładowałeś, nie balansowałeś, przeładowałeś... Napisz jakieś ładowarki używasz, jakie dokładnie masz akumulatory (parametr C), ile prądu bierze twój model. |
|
 |
Dział: Nowości ze świata RC Wątek: Maverick Strada DT i RX w wersji RTR |
| Krolm100 |
|
Napisane: Śr kwi 13, 2016 6:29 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 3797
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC. |
| Krolm100 |
|
Napisane: Cz mar 31, 2016 7:46 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 6552
|
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Co lepsze? |
| Krolm100 |
|
Napisane: Pt mar 25, 2016 9:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 7256
|
| szczerze mówiąc to nie wiem jakie jest stockowe kombo w salshu i nic mi nie podpowiedziała twoja wiadomość ale i tak odpowiem :) A więc wszystko zależy ile prądu pobiera twoje kombo, maksymalny prąd akumulatora wyliczamy ze wzoru: I= a * C a- pojemność akumulatora w Ah tak więc akumulator 5000mah 40... |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Co lepsze? |
| Krolm100 |
|
Napisane: Pt mar 25, 2016 7:43 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 7256
|
| Jakie masz w kombo w modelu? Akumulatory są tej samej marki? |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC. |
| Krolm100 |
|
Napisane: Cz mar 17, 2016 3:41 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 6552
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC. |
| Krolm100 |
|
Napisane: Pn mar 07, 2016 3:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 6552
|
| tak ,do 1/10, dzięki zq podwpowiedź. Chwilowo poszukiwania zawieszone ze względów finansowych... |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: ogniwa LiHV |
| Krolm100 |
|
Napisane: Wt mar 01, 2016 4:14 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 5516
|
Witam Amain przysłał mi reklamę nowych ogniw LiHV, wiecie cos o nich ? |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC. |
| Krolm100 |
|
Napisane: N lut 14, 2016 10:38 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 6552
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC. |
| Krolm100 |
|
Napisane: N lut 07, 2016 1:56 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 6552
|
up przede wszystkim interesuja mnie markowe regulatory minimum 80A, ale jak pisałe rozwqażę każdą propozycję |
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: Problem z autkiem |
| Krolm100 |
|
Napisane: Wt sty 05, 2016 5:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 7955
|
| Jeśli masz możliwość to sprawdź napięcie na akumulatorze. SPrawdź też wszystkie połączenia, przewodowy. Spróbuj zbindować od nowa nadajnik z odbiornikiem. |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: poszukuję regulator obrotów. ESC. |
| Krolm100 |
|
Napisane: Pt sty 01, 2016 5:34 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 6552
|
Witam tak jak w temacie poszukuję regulator obrotów do silników bezszczotkowych, bądź kompletne kombo, przeznaczonie do buggy 1/10 Wszelkie oferty proszę wysyłać na priv. rozważę każdą propozycję. pozdrawiam |
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: Jakie plany na przyszłość |
| Krolm100 |
|
Napisane: N lis 08, 2015 12:45 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 4892
|
| Tak jak kolega wyżej radzi, sprzedaj reely i zapasową apke, a za tę kasę kup jakieś ciekawe kombo, ja bym się nawet pokusił o coś martkowego zamiast chińczyzny żeby względny spokójk pod względem awarii. |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Traxxas spartan problem |
| Krolm100 |
|
Napisane: Wt lis 03, 2015 1:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 6855
|
| Może trochę głupie... ale nie masz czasem włączonego jakiegoś trybu ucznia czy coś w tym stylu na apce ? |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Jakie złącze do lipo |
| Krolm100 |
|
Napisane: Wt paź 13, 2015 4:10 pm
|
|
Odpowiedzi: 16 Wyświetlone: 11455
|
| Ja aktualnie jeżdżę na t-deans, kiedyś używałem XT, ale zmieniłem na T, bo wszystko co akurat kupowałem było na te złącza, i T-deans wychodzą mnie taniej. Pierwsze 2 złącza trochę ciężko się lutowało, ale później się nauczyłem się je lutować i teraz wolę je od XT. Ogólnie w użytkowaniu nie zauważam ... |
|
 |
| Sortuj wg: |