Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:41 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:41 pm


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Zamienię   Wątek: DogBoneTamiya DT-02 |LiPo cut na czesci xmods

Napisane: Pt kwi 20, 2012 7:23 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 1192


UP zamienię na cokolwiek związene z x-modsami czekam na propozycje

 Dział: Sprzedam   Wątek: DogBone/półośk napędowe alu-Tamiya DT-02 40zl|LiPo cut 40zl

Napisane: Pt kwi 20, 2012 7:22 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 838


UP PRZESYŁKA GRATIS

 Dział: Zamienię   Wątek: DogBoneTamiya DT-02 |LiPo cut na czesci xmods

Napisane: Cz kwi 05, 2012 12:16 am 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 1192


Witam mam dzisiaj do zaoferowania nowy zestaw LIPO wraz z dogbone oba przedmioty są nowe wyjęte tylko do zdjęcia (dotyczy lipo,dogbone dalej są oryginalnie zapakowane).Jedyny problem to to iż nie wiem dokładnie do jakiego modelu są te części błądziłem po różnych forach o podobnej tematyce i dowiedzi...

 Dział: Sprzedam   Wątek: DogBone/półośk napędowe alu-Tamiya DT-02 40zl|LiPo cut 40zl

Napisane: Cz kwi 05, 2012 12:15 am 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 838


Witam mam dzisiaj do zaoferowania nowy zestaw LIPO wraz z dogbone oba przedmioty są nowe wyjęte tylko do zdjęcia (dotyczy lipo,dogbone dalej są oryginalnie zapakowane).Jedyny problem to to iż nie wiem dokładnie do jakiego modelu są te części błądziłem po różnych forach o podobnej tematyce i dowiedzi...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:41 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL