| Autor |
Wiadomość |
Dział: Aparatury Wątek: Pytanie odnośnie Spektrum DX3C |
| Gregor1 |
|
Napisane: N mar 25, 2012 12:05 pm
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 9246
|
Rozważam też zakup tej aparatury. Mam 2 pytania czy aparatura ma EPA i Dual Rate?
Pozdrawiam |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Jakie combo do Himoto? |
| Gregor1 |
|
Napisane: Wt lut 21, 2012 12:46 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2164
|
| Witam Zaczynam swoją przygodę z modelarstwem i chciałbym poprosić o pomoc przy wyborze zestawu combo do zakupionego modelu. Posiadam ten model http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2213,buggy-1-10-electric-4wd-rtr-himoto w którym 2 pierwsze silniki szczotkowe dopełniły swego żywota Przyszedł cza... |
|
 |
| Sortuj wg: |