Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:40 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:40 am


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: Pytanie odnośnie Spektrum DX3C

Napisane: N mar 25, 2012 12:05 pm 

Odpowiedzi: 23
Wyświetlone: 9246


Rozważam też zakup tej aparatury.
Mam 2 pytania czy aparatura ma EPA i Dual Rate?

Pozdrawiam

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Jakie combo do Himoto?

Napisane: Wt lut 21, 2012 12:46 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2164


Witam Zaczynam swoją przygodę z modelarstwem i chciałbym poprosić o pomoc przy wyborze zestawu combo do zakupionego modelu. Posiadam ten model http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2213,buggy-1-10-electric-4wd-rtr-himoto w którym 2 pierwsze silniki szczotkowe dopełniły swego żywota Przyszedł cza...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:40 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL