Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:03 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:03 pm


Znalezione wyniki: 3
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Kupię   Wątek: Przyjmę model

 Tytuł: Przyjmę model
Napisane: Cz sie 25, 2005 12:59 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 333


z wielko checia przyjme madel obojetnie jaki
jesli komus lezy w szafie i sie kurzy to ja go wykorzystam 8)

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: hybryda

Napisane: Cz sie 25, 2005 9:07 am 

Odpowiedzi: 26
Wyświetlone: 3947


widze ze nie tylko ja buduje wlasne modele 8)
bardzo fajny modelik niedlugo ja pokarze swojego modelika :D

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: model

 Tytuł: model
Napisane: So sie 20, 2005 12:54 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 764


czy ktos z was sam "produkuje" modele ??
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 3 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:03 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL