| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: Flysky GT3B +2xLipo 5000 i 4000 silnik Annsman i miernik lip |
| lukasrak |
|
Napisane: Wt lip 12, 2011 8:49 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 968
|
| Zostalo samo Lipo ZIPPY 5000!!! |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Flysky GT3B +2xLipo 5000 i 4000 silnik Annsman i miernik lip |
| lukasrak |
|
Napisane: So lip 02, 2011 7:37 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 968
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Flysky GT3B +2xLipo 5000 i 4000 silnik Annsman i miernik lip |
| lukasrak |
|
Napisane: Pt maja 27, 2011 7:48 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 968
|
Mam tez do sprzedania 2 pakiety Lipo Zippy 7,4V 5000 i 11,1V 4000 od 70zl do 80zl 2x ladowane!!! do lipoli miernik gratis!!! Dodatkowo mam nowa apke FlySky GT3B +odbiornik 130zl (nowa!!!) Mam tez nowy silnik Ansman 15T 25zl |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Luzy na wale |
| lukasrak |
|
Napisane: Pn paź 25, 2010 3:01 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1377
|
| ok dzieki wielkie chlopaki za pomoc |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Luzy na wale |
| lukasrak |
|
Napisane: N paź 17, 2010 7:43 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1377
|
| Dzieki wielkie a myslalem ze cos tam nie chalo.A jeszce jedno pytanie.Czy jak obracamy kolami na sucho z wmontowanym silniekiem to nic sie chyba nie ma prawa stac??Czy raczej jest to nie wskazane?? |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Luzy na wale |
| lukasrak |
|
Napisane: N paź 17, 2010 12:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1377
|
| Witam wszystkich to moj pierwszy post.Zaczalem skladac model zaznacze ze to moja pierwsza spalinowka kupilem podwozie silnik(chce to poznac od poczatku) model to Himoto RXT1 cos jak VRX1.Najpierw kupilem podwozie,wymienilem niektore elementy jak amortyzatory,kupilem rozniez silnik SH 28 4,6.Po wmont... |
|
 |
| Sortuj wg: |