Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:21 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:21 pm


Znalezione wyniki: 6
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Sprzedam   Wątek: SPRZEDAM - Yokomo SSD CS2.0 + dużo gratów - 700pln

Napisane: Wt cze 19, 2012 8:25 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 844


up

 Dział: Sprzedam   Wątek: SPRZEDAM - Yokomo SSD CS2.0 + dużo gratów - 700pln

Napisane: Cz cze 07, 2012 8:31 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 844


Witam wszystkich. mam do sprzedania podwozie Yokomo SSG z gotowym setupem Podwozie jest całe w carbonie, założony CS 2.0 Aluminiowy One-Way Aluminiowy układ kierowniczy Team Suzuki Aluminiowe Zwrotnice Aluminiowe C-Huby Aluminiowy wałek Aluminiowe amortyzatory ze nowym olejem 300 Aluminiowe mocowani...

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: Brak hamulca w czasie jazdy - gdzie tkwi problem

Napisane: Pn cze 13, 2011 9:35 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 530


Witam wszystkich. Otóż problem dotyczy kwestii działania hamulca. Mam regulator Martix Powe Reverse i silnik Graupnera 9.5T ( bezszczotka). Zaprogramowałem wszystko od nowa żeby wyeliminować błąd programu. Objaw jest następujący. Trzymając model w powietrzu dodaje gazu, rozkręcam obroty i po naciśni...

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: WROCŁAW gdzie by tu pośmigać?

Napisane: Wt maja 10, 2011 1:56 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1465


witam,

Magnolia jest aktualna chłopaki wczoraj jeździli. Ja się dziś wybieram tak koło 19

ktoś wpada

 Dział: Sprzedam   Wątek: Podwozie Kyosho TF-5 + drugie podwozie i częsci - 280 zł

Napisane: Śr mar 09, 2011 9:41 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 383


Witam wszystkich mam do sprzedania podwozie w przyzwoitym stanie ( normalne ślady użytkowania) firmy Kyosho TF-5 na wałek. Podwozie kupiłem we wrześniu wiec ze względów pogodowych u mnie jeździło tylko na wykładzinie. W podwoziu zamontowany jest zestaw CS'a firmy Yokomo z metalowymi zębatkami ( opis...

 Dział: Kupię   Wątek: One-Way

 Tytuł: One-Way
Napisane: Pn lut 14, 2011 11:18 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 453


Witam,

kupię przedni dyferencjał One-Way do Yokomo MR4-TC SD

info tu, PW, marcin.kucharczyk1@gmail.com lub na kom ( preferuje sms) 669 690 198
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 6 ]


Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:21 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL