Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:15 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:15 pm


Znalezione wyniki: 6
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Akumulatory NiMH w E-Revo VXL grzeją się - dlaczego?

Napisane: Pt maja 28, 2010 5:45 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 4101


To aku które się przytopiło jest do wyrzucenia... :( nie ładuje się w ogóle...

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Akumulatory NiMH w E-Revo VXL grzeją się - dlaczego?

Napisane: Pt maja 28, 2010 4:40 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 4101


pakiet na którym się folia stopiła to orion ;) ale gadałem już z wujkiem (elektryk) i stwierdził że to możliwe że przez to że były nierówno naładowane...Ale dziękuję za poświecony mi czas...:) Chciałbym jeszcze zapytać jakie LiPo polecacie (w miarę przystępnej cenie;))

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Akumulatory NiMH w E-Revo VXL grzeją się - dlaczego?

Napisane: Śr maja 26, 2010 5:23 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 4101


mam pytanie, mam rozdzielacz na dwa pakiety... czy mogę podłączyć oba na raz do ładowarki ?(200 mA)

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Akumulatory NiMH w E-Revo VXL grzeją się - dlaczego?

Napisane: Wt maja 25, 2010 6:29 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 4101


Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to chodzi Ci o to że aku się tak nagrzały dlatego że nie były równo naładowane ?

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Akumulatory NiMH w E-Revo VXL grzeją się - dlaczego?

Napisane: Wt maja 25, 2010 5:10 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 4101


zapomniałem dodać że to nie było pierwsze ładowanie tych akumulatorów... wcześniej autko było testowane u brata...

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Akumulatory NiMH w E-Revo VXL grzeją się - dlaczego?

Napisane: Wt maja 25, 2010 5:02 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 4101


Witam ! W tematach R-c jestem całkowitym żółtodziobem więc proszę o wyrozumiałość:D niedawno mój młodszy brat dostał nowego E REVO VXL nie jest to model z biedronki za 30zł wiadomo... A mój problem dotyczy akumulatorków do niego... wczoraj ok 21 podłączyłem jeden z nich (orion 1600 mAh) do ładowarki...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 6 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:15 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL