Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:29 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:29 am


Znalezione wyniki: 6
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Tuning stylistyczny   Wątek: hpi firestorm problemy

Napisane: So sie 29, 2009 10:37 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2759


sprezynka od szprzegla byla popsuta i to powodowalo problemy hehe:)

 Dział: Tuning stylistyczny   Wątek: hpi firestorm problemy

Napisane: N sie 09, 2009 6:36 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2759


he mam kolejne problemy.kiedy odpalam model chodzi przez troszke i gasnie tak samo sie dziej przy hamowaniu.niewiem prubuje to szczelinke ustawic na 1 mm jak jest w ksiazce ale to i tak sie przestawia samo jakos.wydaje mi sie ze jak gasnie to taki dziwny przeskok slychac jak by cos sie przeskoczylo....

 Dział: Tuning stylistyczny   Wątek: hpi firestorm problemy

Napisane: Śr sie 05, 2009 10:50 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2759


dzieki za pomoc jestem wdzieczny :)

 Dział: Tuning stylistyczny   Wątek: hpi firestorm problemy

Napisane: Śr sie 05, 2009 12:43 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2759


kolo nie wystaje sprawdzilem jeszcze mam pyanko bo moja szarpanka sie dziwnie zachowuje czasami nie jestem wstanie rociagnac strasznie ciezko.czemu tak sie dziej na sucho dziala bardzo dobrze

 Dział: Tuning stylistyczny   Wątek: hpi firestorm problemy

Napisane: Wt sie 04, 2009 12:17 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2759


chyba znalzlem przyczyne tego wszystiego "crank case" obudowa silnkia jest peknieta zaraz obok tloku czy to bedzie powazny problem jak sie bedzie samochod zachowywal? czy ktos moze mi pomodz dzieki

 Dział: Tuning stylistyczny   Wątek: hpi firestorm problemy

Napisane: N sie 02, 2009 2:54 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2759


witam wszystkich jestem posiadaczem hpi firestorma od niedawna mam male problemy z nim.ustawilem go na tem. silnika wacha sie pomiedzy 220F-237F.ale za kazdym razem sam sie zachwuje inaczej czasami jak skacze nie albo sie wywroci to jest taki niestabilny na obrotach i jak pozniej daje gazu to gasnie...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 6 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:29 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL