| Autor |
Wiadomość |
Dział: Spotkania Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW |
| adamprel |
|
Napisane: Pt cze 18, 2010 8:40 am
|
|
Odpowiedzi: 288 Wyświetlone: 64029
|
| to jak jeździmy jutro gdzieś? mogę 10-16 gdzieś podjechać, jakieś propozycje? |
|
 |
Dział: Spotkania Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW |
| adamprel |
|
Napisane: Cz cze 17, 2010 9:29 am
|
|
Odpowiedzi: 288 Wyświetlone: 64029
|
ja na sobotę też się piszę, tylko jakiś szuterek albo trawa Panowie  |
|
 |
Dział: Spotkania Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW |
| adamprel |
|
Napisane: So maja 22, 2010 7:04 pm
|
|
Odpowiedzi: 288 Wyświetlone: 64029
|
| jutro tez sie pisze na tor jesli aktualne, tylko mam prosbe czy ktos moglby mnie zgarnac z przystanku pkp na zakrzowie (na przeciw polaru) o 9:35? bo na torze jeszcze nie bylem i nie wiem jak tam trafic |
|
 |
Dział: Spotkania Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW |
| adamprel |
|
Napisane: Cz maja 20, 2010 10:50 am
|
|
Odpowiedzi: 288 Wyświetlone: 64029
|
|
 |
Dział: Spotkania Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW |
| adamprel |
|
Napisane: Cz maja 20, 2010 10:17 am
|
|
Odpowiedzi: 288 Wyświetlone: 64029
|
| ja chętnie się piszę ale również na sobotę jeśli istnieje mozliwosc, najlepiej w godz. południowych |
|
 |
Dział: Spotkania Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW |
| adamprel |
|
Napisane: Wt maja 11, 2010 11:14 am
|
|
Odpowiedzi: 288 Wyświetlone: 64029
|
ja ostatnio byłem, więc za tydzień też będę to się dogadamy co do szczegołów na PM; to udanej zabawy  |
|
 |
Dział: Spotkania Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW |
| adamprel |
|
Napisane: Wt maja 11, 2010 11:04 am
|
|
Odpowiedzi: 288 Wyświetlone: 64029
|
| czy offroadowe soboty się już "skończyły"? czy ew. ktoś będzie w tą sobotę jeździł? |
|
 |
Dział: Spotkania Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW |
| adamprel |
|
Napisane: Wt kwi 20, 2010 9:40 am
|
|
Odpowiedzi: 288 Wyświetlone: 64029
|
Witam, jakbyscie umawiali jakies spotkanie na sobote/niedziele we Wro dajcie prosze znac, postaram sie przyjechac (1:10 TC4 WRC) |
|
 |
| Sortuj wg: |