Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:01 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:01 pm


Znalezione wyniki: 8
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Spotkania   Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW

Napisane: Pt cze 18, 2010 8:40 am 

Odpowiedzi: 288
Wyświetlone: 63968


to jak jeździmy jutro gdzieś? mogę 10-16 gdzieś podjechać, jakieś propozycje?

 Dział: Spotkania   Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW

Napisane: Cz cze 17, 2010 9:29 am 

Odpowiedzi: 288
Wyświetlone: 63968


ja na sobotę też się piszę, tylko jakiś szuterek albo trawa Panowie :)

 Dział: Spotkania   Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW

Napisane: So maja 22, 2010 7:04 pm 

Odpowiedzi: 288
Wyświetlone: 63968


jutro tez sie pisze na tor jesli aktualne, tylko mam prosbe czy ktos moglby mnie zgarnac z przystanku pkp na zakrzowie (na przeciw polaru) o 9:35? bo na torze jeszcze nie bylem i nie wiem jak tam trafic

 Dział: Spotkania   Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW

Napisane: Cz maja 20, 2010 10:50 am 

Odpowiedzi: 288
Wyświetlone: 63968


sobota 8-14

 Dział: Spotkania   Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW

Napisane: Cz maja 20, 2010 10:17 am 

Odpowiedzi: 288
Wyświetlone: 63968


ja chętnie się piszę ale również na sobotę jeśli istnieje mozliwosc, najlepiej w godz. południowych

 Dział: Spotkania   Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW

Napisane: Wt maja 11, 2010 11:14 am 

Odpowiedzi: 288
Wyświetlone: 63968


ja ostatnio byłem, więc za tydzień też będę to się dogadamy co do szczegołów na PM; to udanej zabawy :D

 Dział: Spotkania   Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW

Napisane: Wt maja 11, 2010 11:04 am 

Odpowiedzi: 288
Wyświetlone: 63968


czy offroadowe soboty się już "skończyły"? czy ew. ktoś będzie w tą sobotę jeździł?

 Dział: Spotkania   Wątek: OFFROADOWE SOBOTY - WROCŁAW

Napisane: Wt kwi 20, 2010 9:40 am 

Odpowiedzi: 288
Wyświetlone: 63968


Witam,
jakbyscie umawiali jakies spotkanie na sobote/niedziele we Wro dajcie prosze znac, postaram sie przyjechac :D (1:10 TC4 WRC)
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 8 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:01 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL