| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: <Wawa>Nowy buggy - Caster Racing ZX-1.5R + dodatki – 1.000zł |
| deexer |
|
Napisane: Cz maja 05, 2011 11:09 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1030
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: <Wawa>Nowy buggy - Caster Racing ZX-1.5R + dodatki – 1.000zł |
| deexer |
|
Napisane: Pt mar 18, 2011 10:11 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1030
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: <Wawa>Nowy buggy - Caster Racing ZX-1.5R + dodatki – 1.000zł |
| deexer |
|
Napisane: Cz mar 03, 2011 12:18 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1030
|
| Sprzedam nowy Nitro buggy - Caster Racing ZX-1.5R. Jest to model RTR, w zestawie autko (żółta karoseria), radio 2,4 Ghz, butelka do tankowania i grzałka do świec. Sam model posiada fabrycznie m.in. : Silnik .21 (3,5cm3), tylni stabilizator, amortyzatory typu „big bore”, półośki CVD na przodzie oraz ... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: HPI Sprzedam Savage X SS k4.6 – zestaw RTR - 999 zł |
| deexer |
|
Napisane: Pn lip 05, 2010 11:32 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 441
|
| Witam serdecznie, za 999,- kit Savage X SS, z silnikiem 4.6 , elektroniką i radiem 2,4 Ghz. Model na oponach Proline Bow – Tie 40 Series, na poszerzaczach Integy. Dodatkowo ma zamontowany Safety Engine Stop System i filtr do paliwa. W zestawie radio Hobby King 2,4 Ghz, serwa (HXT5010 (gaz) i HX 12k ... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Inne napięcie pakietu vs przepalenie elektroniki |
| deexer |
|
Napisane: Śr lip 22, 2009 10:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 817
|
| Dzięki Kit, małymi kroczkami ale zawsze do przodu... BEC jest, na wyjściu mam 5V i 1A. Pytania pozostają dalej otwarte: 1) BEC zapewnia mi wyjście na odbiornik i serwo (tylko czy silnik też?) 2) Czy odbiorniki mają jakieś standardowe napięcia wejścia (ich charakterystyki raczej nie mają tej pozycji,... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Inne napięcie pakietu vs przepalenie elektroniki |
| deexer |
|
Napisane: Śr lip 22, 2009 8:30 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 817
|
| Witam wszystkich serdecznie, proszę o pomoc, bo słabo u mnie z teorią (stąd też pytanie może być idiotyczne) i najprawdopodobniej nie poradziłem sobie z odpowiednim zdefiniowaniem opcji szukaj ;). Pytam w kontekście zakupu pakietów Lipo do RC18 (versja RTR). Do regulatora chcę podpiąć baterię z wyżs... |
|
 |
| Sortuj wg: |